Produkty Eva Minge

Eva Minge Feme Stage

Torebka damska Eva Minge Feme Stage

FemeStage Eva Minge to marka, tworząca ubrania i torebki. Torebka damska Femestage to przede wszystkim torebka, stworzona przez kobietę, polską projektantkę, która odniosła światową sławę. W jej kreacjach prezentowały się takie osobowości medialne jak; Paris Hilton, Ivana Trump, Cheryl Cole. Jak sami o sobie mówią: tworzona przez kobiety – dla kobiet. Wyznają zasadę, że każda z nas jest wyjątkowa i każda ma prawo swoje piękno podkreślać w sposób wyszukany.

Misja Eva Minge Feme Stage - Tworzyć dla kobiet

Jeśli szukasz wyjątkowego dodatku galanteryjnego do stylizacji wieczorowej, na co dzień lub na wyjście w gronie znajomych to torebka damska FemeStage będzie strzałem w "10".  

Misja marki? Ubierać kobiety. Kochać modę. Dostrzegać piękno, wydobywać je i podkreślać. Być uważną na zmiany, reagować na trendy i zachwycać się różnorodnością, zmiennością, subtelnością i kobiecością. Tworzyć dla każdej kobiety, bez względu na wiek. Taka jest torebka damska Femestage idealna dla każdej kobiety, która nie boi się eksperymentować i bawić modą.

Co wyróżnia markę FemeStage?

Co wyróżnia markę FemeStage? Indywidualne, rzeczowe i konstrukcyjne podejście do mody. Od początku do końca – wiemy i czujemy, że to marka mająca otulać kobiety uwagą, pięknem i emocjami. Z dumą i oddaniem! FemeStage to niewymuszona klasa i ponadczasowy styl. Dlatego nie mogło zabraknąć torebki od Eva Minge Feme Stage w naszym sklepie z damskimi torebkami Corlen Bag. Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą tej marki.

Eva Minge Feme Stage - eleganckie dodatki galanteryjne

  • Torebka damska klasyczna Femestage - wykonana ze skóry ekologicznej, z dbałością nie tylko o komfort i styl – ale również o środowisko, w którym żyjemy. Torebka damska Femestage ma za zadanie służyć jak najdłużej, pozostając estetyczne i maksymalnie funkcjonalne. Z elegancją i lekkością. Z klasą i komfortem.
  • Torebka damska shopper Femestage - wysokiej jakości torby stworzone z myślą o kobietach, które cenią jakość wykonania, funkcjonalność, ale również zwracają uwagę na oryginalność, bo pragną poczuć się wyjątkowo.
  • Torebka damska listonoszka Femestage - niewielka, subtelna torebka, ale jak ważna w  garderobie każdej kobiety.
  • Portfele FemeStage Eva Minge. Dodatek w postaci portfela – to nie tylko funkcja typowo funkcjonalna. To również piękny detal, który przykuwa uwagę i może pełnić zupełnie odrębną estetyczną rolę. Posiadamy w swojej ofercie również takie damskie portfele, które stanowią doskonałe uzupełnienie stylizacji.  

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl