polskie torebki nobo

Nobo

Nobo - energatyczna polska marka

Marka Nobo kieruje się bardzo transparentnymi zasadami - według nich torebka damska Nobo ma być różnorodna, dostępna dla wszystkich. Torebka damska NOBO ma dodawać pewności siebie każdemu, bez wyjątku! Takiej pewności siebie, ukrytej w przekonaniu o tym, co nosimy i jaki to nasz wizerunek kreuje. Tutaj zderzają się dwa czynniki: światowe trendy i potrzeby klientów. Finalnie mamy więc projekty skrojone na miarę współczesnych oczekiwań, nawet tych najbardziej wymagających.

Co wyróżnia markę Nobo?

Torebka damska NOBO - bez wątpienia mamy tutaj do czynienia z nieszablonowym designem, oryginalnymi materiałami, nowoczesnymi rozwiązaniami. NOBO to przede wszystkim troska o każdy detal, również ten niedostrzegalny gołym okiem. Marka NOBO to nie tylko torebka damska NOBO to również szkatułki, portfele i kosmetyczki.

Szkatułki na biżuterię NOBO - obok torebek czy portfeli – postanowiliśmy postawić również na ich wysublimowane szkatułki. Ciekawe kształty, pojemne wnętrze i duży wybór, sprawiają że czujemy się zachęceni do zastanowienia nad sposobem przechowywania swojej biżuterii. Czy poświęcamy jej wystarczająco dużo uwagi?

Portfele i kosmetyczki NOBO też znajdziecie w sklepie internetowym Corlen Bag! Ciekawe nowoczesne podejście do znanej i lubianej klasyki, tutaj w energetycznym i oryginalnym wydaniu. Nobo również w przypadku portfeli zwracają szczególną uwagę na funkcjonalność, praktyczność.

Polskie torebki od Nobo

  • Torebka damska listonoszka NOBO – choć pozornie standardowe – mają swój niepowtarzalny design i charakter, ściśle pasujący do całego wizerunku marki. Funkcjonalne w ilości przegródek, w każdym zapięciu i regulacji paska. Rozmiar dopasowany do najmniejszych (dosłownie!) potrzeb, pozostając przy tym mimo wszystko – maksymalnie pojemne.
  • Torebka damska klasyczna NOBO - to kolejna propozycja tej marki w sklepie internetowym Corlen Bag. Pozornie klasyczne, w praktyce jednak to nic innego jak nieszablonowe, doskonałej jakości torebki – mające mieścić w sobie wszystko co niezbędne, pozostając przy tym eleganckie i lekkie.
  • Torebka damska aktówka NOBO, które posiadamy w ofercie udowadniają swoim stylem, że funkcjonalna i pojemna aktówka – może mieć również swój niepowtarzalny, zadziorny, oryginalny charakter! Ostatnie, co można powiedzieć o ich propozycjach to nuda i przewidywalność. Tutaj nie ma na to miejsca, każdy projekt to odrębna historia. Każda historia to inny typ przyszłej właścicielki.

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl