Massimo Contti

1 2 3 4 5

Dasmkie torebki Massimo Contti

Massimo Contti - to torebka damska skórzana oraz skórzane portfele. To przede wszystkim ceniona oryginalność włoskiego wzornictwa, połączona z wysoką jakością polskiego wykonania i zrównoważonym podejściem do ekologii.

Misja marki? Massimo Contti to ogromna dbałość o wyselekcjonowane skóry naturalne i ekologiczne, wysoka funkcjonalność każdego modelu oraz zachwycająca jakość. W Massimo Contii satysfakcja z użytkowania – ma najwyższą wartość dla twórców.

Co wyróżnia Massimo Contti?

Torebka damska Massimo Contti to perfekcyjny, dopracowany w każdym detalu design włoskich stylistów, który ma łączyć się ze skrajnie funkcjonalnymi cechami. Nowoczesność, którą wyróżniają się ich torebki – spotyka się z klasyką, tworząc inspirujący wariant codziennej roli. Wart zwrócić uwagę ,że torebka damska skórzana Massimo Contti to przede wszystkim jednak wysoka trwałość oraz odporność na warunki atmosferyczne (deszcz, śnieg, mróz, wiatr). Producent Massimo Contti szczególną uwagę zwraca na wysoką jakość materiałów, dodatków z których tworzone są eleganckie torebki dla kobiet w każdym wieku.

Torebka damska Massimo Contti to oryginalny, ponadczasowy projekt, który przyciąga spojrzenia wszystkich Kobiet. Każda kolekcja Massimo Contti to modne, wyszukane projekty. Sklep Corlen Bag posiada w swojej ofercie znane i lubiane, torebki Massimo Contti. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Damskie torebki i portfele Massimo Contti

  • Torebki listonoszki Massimo Contti to głównie przemyślane ich wnętrze. Znajdziemy tutaj dobre miejsce na każdy drobiazg, bez tworzenia niepotrzebnego chaosu wewnątrz. Ta funkcjonalność została zastosowana w sposób, który nie godzi w estetykę i design. Rozmiar? Dopasowany do potrzeb niemal każdej z nas.
  • Torebki koszyki Massimo Contti. Oryginalne i pojemne torebki – komora główna zamykana na ściągacz z regulacją. Wewnątrz precyzyjnie wykonana z wysokiej jakości materiału. W każdym komplecie znajdziemy też regulowane paski.
  • Torebka damska shopper Massimo Contti. propozycje torebek shopper są dokładnie takie, jak być powinny. Atrakcyjny design, funkcjonalna pojemność i nuta elegancji. Wszystko, co powinno charakteryzować idealną klasyczną torebkę shopper.
  • Portfele Massimo Contti. Posiadamy w swojej ofercie również ich portfele. Massimo Contti słynie z tego, że posiada wiele designerskich detali, które uzupełniają ofertę torebek i mogą stanowić razem ciekawy, niekoniecznie spójny zestaw.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl